מנורות תלייה נחשבות למוצר מבוקש ביותר בשל היותן גוף תאורה מיוחד המהווה גם פריט וגם רהיט המוסיף יופי וחן לבית. מדובר במוצר יפה המביא עימו אלמנט עיצובי מרשים ומוסיף לעיצוב חלל הבית.

ניתן למצוא כיום מגוון רחב של מנורות תלייה כמו למשל קלאסיות או מודרניות בהתאם לבחירה שלכם. מדובר במנורות פופולריות במיוחד בישראל.

ניתן להתאים לכל חלל בבית

שימו לב כי ניתן להתאים את גופי תאורה תלויים מיוחדים  לכל מקום בבית- הן מגיעות בשלל גדלים וצבעים שונים החל מחדר השינה ועד המטבח. ניתן לבחור את סוג הבד, צבע הגוף, גוון האור ועוצמתו וכך להשפיע על האווירה הביתית.

מנורות תלייה

מנורות תלייה בחלל המטבח

כיום ניתן למצוא מנורות תלייה בחלל המטבח- מדובר באופציה פופולרית ביותר כאשר ניתן לראות מנורות תלייה המגיעות כצמד או שלישייה.

אם יש לכם אי בחלל המטבח, הרי מדובר במקום פופולרי ביותר להתקין בו מנורות תלייה שונות.

לצורך כך, יהיה עליכם למדוד את האי, למצוא את המרכז שלו ולתלות את המנורות במרחק 75 סנטימטרים ממרכזו של האי.

לעומת זאת, אם בחרתם בשלישייה של מנורות, ההמלצה היא להציב את המנורה האמצעית מעל מרכזו של האי ולוודא כי בין המנורה הימנית לשמאלית יש מרחק של 75 סנטימטרים.

טרם רכישת המנורות ההמלצה היא למדוד את האי ולוודא כי אכן יש מקום למנורות בגדלים שונים. יועצי התאורה שלנו ישמחו לסייע לכם בבחירת הגוף והתאמתו למטבח שלכם.

מנורות בפינת האוכל

מנורות תלייה בחדר האוכל נחשבות לחידוש של השנים האחרונות ומהוות בעיני רבים קלאסיקה עיצובית. אין כמו מנורות תלייה בחדר האוכל על מנת לייצור את האווירה המושלמת המספקת את האור המתאים במהלכה של

הארוחה. כמובן שיש לתלות את המנורות במרכז השולחן ויהיה עליכם לוודא כי 15 סנטימטרים לפחות בין המנורות לבין קצה השולחן.

מנורות תלייה בכניסה לבית

אם אתם מקפידים לארח, הרי אין כמו מנורות תלייה בכניסה לבית על מנת לייצור חזות מרשימה ויפה עבור האורחים שלכם. אין ספק כי מדובר באלמנט עיצוב מרשים ביותר.

התקנת מנורות תלייה במקום בו אתם מקבלים את פני האורחים שלכם תגרום לכם להיות מארחים למופת בשל הכניסה המרשימה המזמינה את האורחים שלכם להיכנס לבית.

מוזמנים להגיע להתייעץ עם מומחים

בשל העובדה כי ניתן לבחור מנורות תלייה בגדלים וסוגים שונים, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת לבצע את הבחירה הנכונה בבחירת גופי התאורה.

התייעצות עם אנשים הבקיאים בתחום עיצוב הבית בכלל ובחירת גופי תאורה בפרט תסייע רבות.